HER HİKÂYE ÖZELDİR; SENİN GİBİ…

 

Herkesin özel bir hikâyesi vardır. Bizimkisi ise senin hikâyende “güzel” ve “doğal” bir yer edinmekle başladı:

Amka International olarak, 4 kıtaya yayılmış yolculuğumuzun şimdiki durağı Mousson Laboratories ile Türkiye. Doğandaki güzelliği birlikte keşfedeceğimiz yolculuğa çıkıyoruz. Hazır mısın?

 

DOĞANIN İLHAMI VE SENİN İLHAMIN BİRLEŞİNCE…

 

Duyduğun bütün klişe lafların, havalı uçuşan saçların olduğu reklamların artık modasının geçtiğini biliyorduk. Biz de önce seni ve saçlarını izledik.

 

Saçının istediğin gibi olması için gösterdiğin çaba oldukça uzun ve meşakkatliydi. Yıpranmış, kırılmış, kepeklenmiş, dökülmüş, elektriklenmiş ve daha birçok sorunla karşılaşmıştın. Sorunlarını genellemek istemedik. Çünkü sen özeldin ve biz de sana ve sorunlarına özel çözümler geliştirdik.

 

Tüm bunları yaparken de ilhamımızı iki şeyden aldık; öncelikle senin doğandaki güzellikten, sonrasında ise mavinin yeşile kavuştuğu en güzel yer olan Muson yağmur ormanlarının neminden ve hiçbir katkıya ihtiyaç duymadan giyindiği güzellikten.

 

GÜZELLİK DOĞANDA VAR

 

Mousson laboratuvarlarında geliştirdiğimiz her üründe bu iki ilhamı birleştirerek sana bildiklerinden çok farklı seriler ve çözümler ürettik. İçinden sülfat ve paraben gibi tüm kimyasalları attık. Hiçbir ürünü hayvan dostlarımız üzerinde denemediğimiz gibi hepsini vegan içerikle sunmaya çalıştık.

Doğanın güzelliğini, senin doğandaki ihtişamla katkısızca ve doğal içerikle birleştirdiğimiz için çok mutluyuz.

 

Mousson’un doğal dünyasına hoş geldin.

Unutma ki “Güzellik Doğanda Var!”